Jsme...

zavedeným organizátorem kulturních, sportovních i společenských akcí a eventů.  Od svého vzniku v roce 1990 se zaměřujeme na atraktivní pohybové aktivity a moderní přírodní a technické sporty.  Nezapomínáme ani na děti, pro něž připravujeme poutavé akce, letní tábory a tématické kempy.

Dospěli jsme...

k organizování specializovaných akcí, kurzů a školení. Požadavky samotných firem, škol, reklamních agentur a školících společností daly podnět ke vzniku divize vzdělávání, která účelně kombinuje sálové a outdoorové prostředí s atraktivními prvky zážitkové pedagogiky.

Disponujeme...

několika sportovními školami se špičkovým materiálním a personálním vybavením, kde provádíme veškerou sportovní a školící činnost jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály. Provozujeme půjčovnu sportovních potřeb pro různá sportovní odvětví, včetně specifické činnosti spočívající v půjčování atrakcí s dohledem techniků, či odborných instruktorů.

Zaměřujeme se...

na výstavbu sportovních a volnočasových areálů, dětských hřišť, samostatných sportovišť, adrenalinových lanovek, lanových center i lezeckých stěn.. Vytváříme široké spektrum výzvových, sportovních i zábavních prostředí, sloužících ke smysluplnému využití času pro všechny věkové kategorie.

Naším...

hřištěm je i reklamní servis a marketring. Reklamní předměty, potisky, polepy, bilboardy, štíty a reklamní plochy, marketingové plány a strategie.  V našem portfoliu najdete rovněž menežment volebních kampaní. S námi prostě nezabloudíte.

Opíráme se...

o  tradici v pořádání poznávacích a pobytových zájezdů do destinací na všech kontinentech. Jsme silným prodejcem našich stálých partnerů z řad tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří a agentur. Prodáváme nejvýhodnější letenky do celého světa, zprostředkováváme potřebná víza i pronájmy vozidel. Jsme regionální pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura a China tours se zaměřením na aktivní dovolenou a poznávací cesty.

Spolupracujeme...

s řadou partnerských firem, hotelů, sportovních center, servisních organizací i mediálních společností. Díky této spolupráci jsme schopni kvalitně zabezpečit i ty nejnáročnější projekty.

NAŠI BUSINESS PARTNEŘI