O NÁS

Skupina firem Zabloudil  působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání.

Máme velkou tradici v pořádání poznávacích i pobytových zájezdů do destinací všech kontinentů. 
Byla a je silným provizním prodejcem svých stálých partnerů z řad tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří a agentur. Je regionální-brněnskou pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura a China tours.

Zabloudil, Xtrem  je dnes již zavedeným organizátorem kulturních akcí, výstav a různorodých eventů. Je úspěšným předprodejcem vstupenek a to nejen v rámci ČR, ale i na Slovensku, Polsku či Maďarsku.

Prodává nejvýhodnější letenky do celého světa, zprostředkovává potřebná víza i pronájmy vozidel.Unikátním prodejcem a organizátorem extrémních zážitků a netradičních dárků v originálním balení

Od svého vzniku se zaměřuje na atraktivní pohybové aktivity a moderní přírodní a technické sporty.  

Nezapomíná ani na děti, pro něž každoročně připravuje poutavé sportovní akce, letní tábory a tématické kempy. Disponuje hned několika sportovními školami se špičkovým materiálním a personálním vybavením, kde provádí veškerou sportovní a školící činnost jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály.

Provozuje půjčovnu sportovních potřeb pro různá sportovní odvětví, včetně specifické činnosti spočívající v půjčování atrakcí s dohledem techniků, či odborných instruktorů. S přirozeným rozvojem společnosti její činnost dospěla k organizování specializovaných akcí, kurzů a školení.

Požadavky samotných firem, škol, reklamních agentur a školících společností daly podnět ke vzniku divize vzdělávání, která účelně kombinuje sálové a outdoorové prostředí s atraktivními prvky zážitkové pedagogiky . Skupina firem Zabloudil  spolupracuje s řadou partnerských firem, hotelů, sportovních center, servisních organizací i mediálních společností. Díky této spolupráci je schopna kvalitně zabezpečit i ty nejnáročnější akce.

Divize konstrukce  se zaměřuje na výstavbu sportovních a volnočasových areálů, samostatných sportovišť či zábavních atrakcí. Vytváří široké spektrum výzvových, sportovních i zábavních prostředí, sloužících ke smysluplnému využití času pro všechny věkové kategorie.

Autoškola
 Zabloudil vyučuje uchazeče o řidičská oprávnění všech skupin, organizuje školení a přezkušování řidičů firemních vozidel včetně přezkušování profesní způsobilosti.     

Tradice, kvalita, profesionalita, bezpečnost, zábava a dobrá cena je předsevzetím našeho početného pracovního týmu a všech našich firemních divizí.

Programy a eventy

Programy & Eventy

Akce na míru Firemní akce Teambuilding Akce pro děti Výstavy Catering

Cestování a zážitky

Cestování & zážitky

Zájezdy a pobyty Aktivní dovolená Exotická dovolená Za sportem Za kulturou Cesty na míru

Volnočasová centra

Volnočasová centra

Lanová centra Lezecké stěny Dětská hřiště Lanovky a sjezdy Mobilní překážky Sportovní areály

Závody a soutěže

Závody & soutěže

Xtrem Trophy

Vstupenky & letenky

Vstupenky & letenky

Ticketportal Ticketstream Ticketpro Ticket Art Letenky Víza

Dokumentace & tvorba

Dokumentace & tvorba

Fotodokumentace Videodokumentace Hudební tvorba Vydavatelství

Reklamní servis

Reklamní servis

Billboardy Reklamní plochy Prezentační systémy Grafika a tisk Stany a nafukovadla Reklamní předměty

Dopravní servis

Dopravní servis

Zapůjčení vozidel Taxislužba Přeprava mikrobusem Přeprava minibusem Přeprava autobusem Letecká přeprava osob

Ostatní služby

Ostatní služby

Bedna plná zážitků Dárkové poukazy Autoškola Pojištění Outdoorová strava Půjčovna